Godziny otwarcia: Poniedziałek - Piątek: 8.00-16.00; Sobota i Niedziela-nieczynne

Projekty domów murowanych

Sprzedajemy profesjonalne projekty domów murowanych. Zachęcamy do sprawdzenia naszej bogatej oferty, obejmującej budynki podpiwniczone, jak i niepodpiwniczone, a także te z poddaszem mieszkalnym. Posiadamy również w ofercie obiekty z garażem lub bez niego. Jak zatem Państwo widzą, nasza oferta jest bardzo zróżnicowana - wszystko po to, by każdy z naszych Klientów mógł wybrać to, co dla niego najlepsze. Konkretne tanie domy murowane mogą być swobodnie dostosowane do Państwa indywidualnych oczekiwań i wymagań. Wiemy doskonale, że każdy inwestor ma inne potrzeby, dlatego też każdą transakcję poprzedzamy rozmową i organizujemy konsultacje, w trakcie których dopytujemy naszych Klientów o szczegóły ich pomysłów.

Dokładamy wszelkich starań, aby zagwarantować Państwu możliwość wyboru nowoczesnych, a jednocześnie wyjątkowo funkcjonalnych i tanich konstrukcji o znakomitych walorach użytkowych. Mogą Państwo dowolnie wybierać metraż budynków, liczbę pokoi, a także sposób rozmieszczenia pomieszczeń. Wszystko po to, aby otrzymać projekt taniego domu murowanego, który w pełni Państwu odpowiada.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą - jesteśmy przekonani, że będą Państwo w stanie znaleźć idealny dla siebie projekt budynku.