Godziny otwarcia: Poniedziałek - Piątek: 8.00-16.00; Sobota i Niedziela-nieczynne

Zakres usług

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty pracowni Mój-Dom, w której znajdą Państwo najciekawsze projekty domów jednorodzinnych, murowanych i drewnianych, całorocznych oraz letniskowych. Posiadamy bogate doświadczenie w projektowaniu budynków w technologii szkieletowej.

Domy drewniane są ekonomiczne, szybkie w budowie i bardzo ciepłe. Technologia szkieletowa jest powszechnie stosowana w krajach skandynawskich, w których panuje chłodniejszy klimat niż w Polsce. Tzw. budynki kanadyjskie zapewniają komfort cieplny i optymalne zużycie energii nawet w czasie wysokich mrozów.

W ofercie nie zabrakło projektów domów murowanych – o wysokich walorach użytkowych, nowoczesnych i ekonomicznych w budowie. Oferujemy projekty budynków jednorodzinnych parterowych i z poddaszem użytkowym, z podpiwniczeniem lub bez, dostosowanych do indywidualnych potrzeb inwestora.

Nieustannie rozszerzamy swoją ofertę domów z bali o zróżnicowanych bryłach i powierzchniach użytkowych. Takie inwestycje doskonale wpisują się w wiejskie, naturalne otoczenie. Są przyjazne w użytkowaniu i zapewniają mieszkańcom jedyny w swoim rodzaju korzystny mikroklimat.

Ważne miejsce w naszej pracowni zajmują projekty domów szkieletowych. Budynki kanadyjskie są szybkie w budowie, funkcjonalne, a jednocześnie wcale nie muszą wyglądać jak drewniane. To rozwiązanie, które z całą pewnością warto wziąć pod uwagę, jako alternatywę dla budownictwa murowanego.

Zapraszamy też do zapoznania się z naszymi propozycjami domków letniskowych – idealnych na działki rekreacyjne. Nowoczesne rozwiązania zapewniają komfort mieszkania i wypoczynku przez większą część roku. Doskonałe na działki nad jeziorami, nad morzem czy w górach. W ofercie także praktyczne wiaty, garaże i budynki gospodarcze. Polecamy!