Godziny otwarcia: Poniedziałek - Piątek: 8.00-16.00; Sobota i Niedziela-nieczynne

Projekty domów z bali

Poniżej mamy przyjemność zaprezentować Państwu jednorodzinne budynki o różnorodnej bryle i powierzchni użytkowej. Znajdą tu Państwo atrakcyjny, parterowy obiekt z wydzielonym poddaszem mieszkalnym lub bez niego. W ramach naszej oferty przedstawiamy nowoczesne koncepcje architektoniczne, które są zróżnicowane pod względem liczby pokoi, ich układu oraz metrażu. W katalogu naszej pracowni znajdują się domy z bali odpowiednie zarówno dla małych, jak i większych wieloosobowych rodzin. Różnorodność proponowanych przez nas rozwiązań sprawia, że każdy jest w stanie wybrać odpowiedni dla siebie model budynku mieszkalnego z bali.

Gotowe projekty domów z bali ? idealne rozwiązanie dla inwestorów


Przygotowane przez nas rozwiązania to doskonałe rozwiązanie dla osób decydujących się na domy z bali. Projekty z pewnością zostaną docenione przez osoby, którym zależy na szybkiej realizacji inwestycji, ponieważ dzięki nim, nie muszą poświęcać czasu na konsultacje i przygotowanie planu.

Przypadną one także do gustu inwestorom, poszukującym sprawdzonych konstrukcji, obarczonych mniejszym ryzykiem wystąpienia trudności podczas budowy. Gotowe projekty ułatwiają także przygotowanie kosztorysu oraz materiałów, potrzebnych do realizacji inwestycji.

Szeroka oferta pozwala znaleźć idealny dom z bali. Projekt wybrany przez inwestora może zostać dopasowany do indywidualnych potrzeb każdego klienta, co pozwala zapewnić gwarancję zadowolenia.

W przedstawionej na tej stronie niezwykle bogatej, a także nieustannie poszerzanej i uzupełnianej ofercie znajdują się projekty domów z bali pracowni Mój-Dom. Są one w pełni opracowane i gotowe do realizacji. Gdyby jednak nie znaleźli Państwo na tej stronie rozwiązania, które w pełni odpowiadałoby Państwa potrzebom, informujemy, że na specjalne życzenie Klientów opracowujemy też koncepcje indywidualne. Korzystając z tego rozwiązania mają Państwo gwarancję, że stworzony obiekt będzie perfekcyjnie dostosowany do Państwa wymagań i preferencji.

Zachęcamy do zapoznania się z poszczególnymi wizjami naszych projektantów.