Godziny otwarcia: Poniedziałek - Piątek: 8.00-16.00; Sobota i Niedziela-nieczynne

Cele i priorytety

Misją Pracowni Projektowej Mój-Dom jest tworzenie innowacyjnych projektów domów drewnianych szkieletowych i wieńcowych- z bali, a także obiektów wznoszonych z wykorzystaniem technologii tradycyjnej-murowanej, odpowiadających potrzebom nawet najbardziej wymagających klientów. Jest to możliwe dzięki pracy naszego doświadczonego zespołu projektantów, skupiającym się wyłącznie na autorskich projektach, które w zależności od sytuacji mogą być swobodnie modyfikowane i dopasowywane do indywidualnych potrzeb naszego klienta.

Dodatkowo Pracownia Projektowa Mój-Dom, w swej misji stawia na wszechstronną pomoc klientom, np. w zakresie projektowania wewnętrznej instalacji centralnego ogrzewania, wodno-kanalizacyjnej, gazowej i elektrycznej. Dzięki temu w oferowanych projektach oprócz opisu technicznego oraz części rysunkowej dotyczącej architektury oraz konstrukcji znajdują się projekty wewnętrznej instalacji ELEKTRYCZNEJ; C.O.; WOD-KAN; GAZOWEJ. Nasi klienci znajdą także w nich cenne informacje na temat podstawowych materiałów budowlanych.

Na każdym etapie tworzenia projektu służymy swoimi poradami i uwagami wynikającymi z wieloletniego doświadczenia oraz z zadowolenia naszych dotychczasowych Klientów, którzy z sukcesem doprowadzili swoje inwestycje do końca.

W swojej pracy kierujemy się wartościami, które skupiają się przede wszystkim na dialogu i zrozumieniu potrzeb naszego Klienta. Dzięki temu każdy kolejny projekt domu z bali, a także domu szkieletowego i murowanego spełnia najwyższe standardy wizualne, użytkowe oraz bezpieczeństwa.

Mając na uwadze, iż dom to nie tylko budynek, ale głownie ludzie, którzy będą w nim spędzać największą część swojego czasu, bierzemy odpowiedzialność za nasze projekty i staramy się by, każdy z nich spełniał oczekiwania wszystkich członków rodziny.