Godziny otwarcia: Poniedziałek - Piątek: 8.00-16.00; Sobota i Niedziela-nieczynne
close-menu-icon
Zapytaj o projekt Zamówienie Wizualizacja
Wypełnij poniższe pola:

* - Pole wymagane

Projekt:

* - Pole wymagane

Kontakt
Dane do faktury


Otrzymanie potwierdzenia wysyłki na adres e-mail jest gwarantem prawidłowego wysłania zamówienia. W przypadku braku otrzymania potwierdzenia, może się okazać, że zamówienie nie zostało złożone.

Zobowiązuję się, że za zamówiona dokumentację techniczną budynku uiszczę opłatę wynikającą z cennika w momencie otrzymania projektu (odbiór za zaliczeniem pocztowym). Informujemy, że Państwa dane personalne, podane dobrowolnie, będą przechowywane w bazie danych Pracowni Projektowej Iwanek Łukasz wyłącznie na jej własny użytek. Każda osoba ma prawo wglądu do swoich danych oraz ich aktualizacji.

Wersja podstawowa

Projekt domu z bali A-108 "DOM CHMIELOWA"

cena: 4099zł Minimalna cena w ciągu ostatnich 30 dni: 4099 zł
Szczegóły rollOutDesc-icon.png

Fundamenty: żelbetowe, wylewane
Ściany zewnętrzne: z bali drewnianych gr. 16 plus ocieplenie 12 cm. Projekt dopuszcza ściany grubości 12, 20, 24, 30 cm ocieplone od wewnątrz wełną mineralną oraz gr. 62 cm bez ocieplenia.
Strop: belkowy, drewniany, zamknięty
Dach: dwuspadowy
Pokrycie dachu: blacha na rąbek
Nachylenie dachu: 24°
Sposób ogrzewania: piec dwufunkcyjny na gaz ziemny lub płynny.


Koszt budowy

Szacunkowy koszt budowy w stanie deweloperskim: 580 500 PLN
Szacunkowy koszt stanu surowego zamknietego: 417 960 PLN
Koszty nie obejmują budowy piwnicy.
Podane koszty są szacunkowe i nie mogą zastąpić rzeczywistego kosztorysu.


Termoizolacyjność i energooszczędność

U ściany:0,20 [W/(m²K)]
U dachu: 0,15 [W/(m²K)]
U podłogi na gruncie:0,23 [W/(m²K)]
Warunek EP poniżej: 70,00 [kWh/(m2•rok)]

24°

+5,02

-0,36

+2,91

0,00

Dane:

Powierzchnia użytkowa 94.10 m2
Powierzchnia garażu 22.00 m2
Powierzchnia piwnicy brak
Powierzchnia podłog 116.10 m2
Powierzchnia zabudowy 136.10 m2
Powierzchnia tarasu 9.80 m2
Kubatura 611.00 m2
Wysokość 5.38 m
Min. wymiary działki 25.50x18.50 m2

Wykonawcy

Elewacje

Wersja podstawowa

Elewacja frontowa

Elewacja boczna 1

Elewacja tylna

Elewacja boczna 2

Rzuty

Wersja podstawowa

Parter pow. podłogi pow. użytkowa
1.1 pokój dzienny 30.90 m2 30.90 m2
1.2 sypialnia 11.50 m2 11.50 m2
1.3 sypialnia 11.90 m2 11.90 m2
1.4 sypialnia 10.30 m2 10.30 m2
1.5 komunikacja 8.30 m2 8.30 m2
1.6 toaleta 1.40 m2 1.40 m2
1.7 łazienka 5.70 m2 5.70 m2
1.8 wiatrołap 3.40 m2 3.40 m2
1.9 spiżarka 4.10 m2 4.10 m2
1.10 kuchnia 6.60 m2 6.60 m2
1.11 garaż 22.00 m2 0.00 m2
Razem 116.10 m2 94.10 m2
Ogólny opis rollOutDesc-icon.png

Projekt domu z bali A-108 „DOM CHMIELOWA” – parterowy dom w naturalnym stylu

Projekt domu z bali A-108 „DOM CHMIELOWA” to propozycja dla osób poszukujących niewielkiego, funkcjonalnego domu jednorodzinnego, który łączy tradycyjną architekturę z nowoczesną wygodą użytkowania. Parterowy budynek został zaprojektowany z myślą o rodzinach ceniących naturalne materiały, zdrowy mikroklimat oraz ekonomiczne rozwiązania konstrukcyjne.

Dom wyróżnia się prostą, harmonijną bryłą oraz klasycznym dwuspadowym dachem, które nadają mu ponadczasowy charakter. Naturalna elewacja z drewna sprawia, że budynek doskonale wpisuje się w krajobraz wiejski, leśny lub podmiejski, tworząc przytulną i elegancką przestrzeń do życia. Projekt A-108 „DOM CHMIELOWA” to idealne rozwiązanie dla osób marzących o spokojnym domu w otoczeniu natury.

Architektura domu z bali A-108

Projekt został opracowany w duchu tradycyjnego budownictwa drewnianego, jednak z uwzględnieniem współczesnych potrzeb użytkowych. Prosta forma budynku sprawia, że dom jest zarówno estetyczny, jak i ekonomiczny w realizacji.

  • prosty rzut budynku na planie prostokąta,
  • klasyczny dach dwuspadowy podkreślający tradycyjny charakter domu,
  • naturalna drewniana elewacja zapewniająca ciepły i elegancki wygląd,
  • duże przeszklenia zapewniające dobre doświetlenie wnętrz,
  • zadaszony taras stanowiący idealną przestrzeń do relaksu na świeżym powietrzu.

Dzięki przemyślanej orientacji budynku projekt doskonale sprawdza się na działkach z wejściem od strony północnej. Strefa dzienna z salonem oraz tarasem została skierowana w stronę ogrodu, co zapewnia dobre nasłonecznienie pomieszczeń i komfortowy wypoczynek domowników.

Funkcjonalny układ pomieszczeń w domu parterowym

Projekt A-108 „DOM CHMIELOWA” został zaplanowany tak, aby zapewnić maksymalną wygodę codziennego użytkowania. Wyraźny podział na strefę dzienną i nocną pozwala zachować prywatność mieszkańców oraz komfort wspólnego spędzania czasu.

Strefa dzienna – przestrzeń wspólnego wypoczynku

Centralną częścią domu jest otwarta strefa dzienna, w której domownicy mogą wspólnie spędzać czas, odpoczywać oraz przyjmować gości.

  • przestronny salon z miejscem na wygodną strefę wypoczynkową,
  • jadalnia z widokiem na ogród i bezpośrednim wyjściem na taras,
  • praktyczna kuchnia z dużą spiżarnią ułatwiającą przechowywanie produktów.

Strefa nocna – prywatność i komfort domowników

Część prywatna domu została zaprojektowana tak, aby zapewnić wygodę wszystkim mieszkańcom. Obejmuje ona komfortowe sypialnie oraz funkcjonalne zaplecze sanitarne.

  • trzy ustawne i dobrze doświetlone sypialnie,
  • możliwość aranżacji pojemnych szaf i miejsc do przechowywania w każdym pokoju,
  • komfortową łazienkę wyposażoną w wannę, prysznic oraz zestaw umywalek,
  • oddzielną toaletę zwiększającą wygodę codziennego użytkowania domu.

Dlaczego warto wybrać dom z bali?

Domy z bali od lat cieszą się dużą popularnością ze względu na swój wyjątkowy klimat, trwałość oraz naturalne właściwości drewna. Budynki wykonane z tego materiału zapewniają zdrowe i komfortowe warunki do życia przez cały rok.

  • naturalny mikroklimat sprzyjający zdrowiu mieszkańców,
  • dobra izolacja cieplna i energooszczędność,
  • trwałość i odporność konstrukcji drewnianej,
  • estetyka naturalnego drewna nadająca wnętrzom przytulny charakter,
  • harmonijne dopasowanie domu do naturalnego krajobrazu.

Najważniejsze atuty projektu A-108 „DOM CHMIELOWA”

Projekt domu z bali A-108 został opracowany z myślą o osobach poszukujących niedużego, ale w pełni funkcjonalnego domu jednorodzinnego. Dzięki przemyślanym rozwiązaniom architektonicznym budynek zapewnia wygodę użytkowania przy zachowaniu ekonomicznej formy budowy.

  • prosta i ekonomiczna w realizacji bryła budynku,
  • funkcjonalny układ pomieszczeń sprzyjający komfortowi mieszkańców,
  • zadaszony taras idealny do relaksu i spotkań rodzinnych,
  • możliwość realizacji zarówno jako dom całoroczny, jak i letniskowy,
  • ponadczasowa estetyka tradycyjnego domu z bali.

Dla kogo jest projekt domu A-108 „DOM CHMIELOWA”?

Projekt ten będzie doskonałym wyborem dla rodzin, które chcą mieszkać w przytulnym domu wykonanym z naturalnych materiałów. Sprawdzi się zarówno jako dom całoroczny dla kilkuosobowej rodziny, jak i komfortowy dom rekreacyjny na działce wypoczynkowej.

Dom z bali A-108 „DOM CHMIELOWA” to harmonijne połączenie tradycji, funkcjonalności i naturalnego piękna drewna. Dzięki przemyślanemu układowi pomieszczeń oraz ponadczasowej architekturze projekt zapewnia wygodne, spokojne i zdrowe miejsce do życia w otoczeniu natury.