Godziny otwarcia: Poniedziałek - Piątek: 8.00-16.00; Sobota i Niedziela-nieczynne
2022/06/09

Wybór gotowego projektu domu

 

Zwykle chcemy zamieszkać w budynku, który sami zaplanowaliśmy – mając nadzieję, że nigdzie nie popełniliśmy błędu przy obliczeniach i tworzeniu schematu. Stworzenie dobrego planu budynku to jednak nie lada wyczyn i wymaga intuicji, poczucia estetycznego, jak i doświadczenia inżynieryjnego oraz wiedzy zdobywanej latami.

Nasza firma podejmuje się tworzenia projektów domów drewnianych, z bali, szkieletowych, murowanych. Tworzymy konstrukcje letniskowe, jednorodzinne oraz parterowe.

Ostatnimi czasy, murowane budynki wydają się być rzadziej wybierane, na rzecz drewnianych. Jest to wynikiem kilku plusów wynikających z budynków drewnianych:

  • Szybkość wykonania – proces stawiania tych konstrukcji jest bardzo szybki, a wręcz błyskawiczny, gdy wybierzemy odpowiadające nam plany. Nie tracimy czasu na mozolne tworzenie schematu, tylko bazujemy na sprawdzonych, ergonomicznych i przemyślanych rozwiązaniach
  • Szeroka oferta – w naszej ofercie mamy dziesiątki różnych, wyjątkowych projektów domów szkieletowych czy z bali. Wybierz najbardziej odpowiadający Ci schemat, który możesz także zmodyfikować i lepiej dopasować do własnych potrzeb
  • Zalety wynikające z modeli drewnianych – wytrzymałość, wyjątkowa estetyka, nowoczesność i wiele innych plusów wynika z postawienia tego rodzaju konstrukcji

Te i wiele innych zalet sprawiają, że coraz więcej osób wybiera projekty domów z bali lub szkieletowych. Posiadamy wiele różnych schematów, wśród których z pewnością będziesz mógł wybrać najbardziej Ciebie interesujący. Jeśli żadna z ofert nie przykuła Twojej uwagi i nie odpowiada Twoim wymaganiom, mamy możliwość przeniesienia Twojej wizji na nasze projekty domów szkieletowych czy z bali, lekko je modyfikując lub całkowicie zmieniając.

Warto pamiętać, że po wprowadzeniu kilku zasadniczo niewielkich zmian, możemy zmienić całkowicie wygląd zewnętrzny budynku, zatem wizualizacja nie powinna być najważniejszym czynnikiem decydującym o wyborze – zamiast tego lepiej postawić na odpowiednie rozmieszczenie pomieszczeń oraz ich wielkość.

Zachęcamy do kontaktu w razie jakichkolwiek pytań i wątpliwości – nasz profesjonalny zespół pomoże i doradzi wybór odpowiedniego projektu domu z bali lub szkieletowego.